[vc_row][vc_column]

FIREMNÍ AKCE JAK SE PATŘÍ

[vc_column_text]Pro příležitost firemních akcí jsme schopni uspořádat program dle přání. Zajistíme turnaj, promotérské služby spojené s organizací turnaje, golfovou akademii pro nehráče nebo začátečníky, catering na míru i zajímavý doprovodný program s bohatým občerstvením.

Pro tyto akce, zejména při velkém počtu hostů je golfový areál uzavřen pro veřejnost. Garantujeme tím našim klientům nerušený průběh akce a kompletní možnost využití našeho areálu.

V zimním období jsou prostory Golf Resortu využívány k uspořádání vánočních večírků.[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“stretch_row_content_no_spaces“ inverse=““ css=“.vc_custom_1514832456692{background-color: #f2f2f2 !important;}“][vc_column]

RELAXACE, ODPOČINEK I ZÁBAVA

[vc_column_text el_class=“crtext“]

Akce odměnou pro Vaše zaměstnance

[/vc_column_text]

[vc_column_text el_class=“crtext“]

Je všeobecně známo jak dobře organizové firemní akce mohou být prospěšné pro firmu. Stmelení kolektivu, motivace zaměstnanců a jejich odměna přispívají produktivitě.

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

TEAMBUILDINGOVÉ PROGRAMY

[vc_column_text]Jedním z nejoblíbenějších programů je golfová akademie. Pod vedením profesionálních golfových trenérů se seznámíte zábavnou formou s golfovým prostředím. Vyzkoušíte si na cvičních plochách nácvik základního golfového postoje a švihu, odpalování, přihrávky a patování. Golfová akademie je skvělý způsob pro stmelení kolektivu podporující přirozenou soutěživost, motivaci zaměstnanců nebo vytvoření dobrých vztahů s klienty.

Jako další doprovodné programy se nabízí např. lukostřelba, paintball, hry a další sportovní zábava. [/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]