JSME BLÍZKO VÁS

0
KILOMETRŮ Z PRAHY
0
KILOMETRŮ Z DRÁŽĎAN

TECHNICKÉ HŘIŠTĚ S MNOHA PŘEKÁŽKAMI

Na místě po bývalé těžbě, v krajině poznamenané průmyslovým znečištěním, se podařilo vytvořit unikátní členité a proměnlivé hřiště. Osmnáctijamkové hřiště se nachází na severozápadním okraji Ústí nad Labem – Všebořicích. Jeho strategická poloha je výhodná vzhledem k blízkosti dálnice D8 na hlavní trase ve směru Praha – Drážďany. Můžeme se pochlubit pestrostí a proměnlivostí, jakou málokde najdete na hřištích v České Republice. A tak i špičkový hráč, nebo rekreační golfista si zde přijdou na své. Vyzkouší si všechny typy jamek na všech možných profilech. Po hře si pak může vychutnat v příjemném prostředí klubovny výhledy do harmonické krajiny na okraji Krušných hor.

Náš areál má také k dispozici cvičné plochy, kde se golfista může nerušeně oddat trénování a vylepšování svých golfových dovedností.

Skvěle upravené hřiště, příjemný personál a velmi rychlé odbavení na recepci. Návštěvu vřele doporučuji.

Martin Vandas

Hřiště, které mám rád. Málokteré se mu vyrovná svým charakterem, rozmanitostí a příjemnými lidmi.

Jan Loužecký

Hřiště a servis jsou super. Perfektní dětská golfová akademie, kempy a trenéři. Je nám u Vás fajn. Díky.

Jeanette Lacinová

Driving range a cvičné plochy

Náš areál má k dispozici 250m dlouhé odpaliště k trénování, putting a chipping greeny. Možnost odpalování z trávy nebo z krytého odpaliště.

Výzva a rozmanitost

Každá jamka je jiná. První devítka, jednoduššího charakteru, převážně rovná kolem jezera, druhá devítka kopcovitá, členitá a technická.

Relax a pohoda

Po náročné hře krásnou krajinou si vychutnáte v naší stylové klubovně nebo na rozlehlé terase chvilky klidu a pohody.

Pro shop

Pokud jste si něco zapoměli, v našem pro shopu dokoupíte.