ZELENÁ KARTA

Pro získání osvědčení pro hru na hřišti, musí hráč prokázat znalost golfové etikety a základních pravidel golfu a při hře na minimálně 9 jamek také svoje herní dovednosti.

S GOLFEM SE DÁ ZAČÍT V KAŽDÉM VĚKU

Golf představuje přirozený pohyb v krásně upraveném přírodním prostředí. Je optimální volbou při dnešním sedavém způsobu života. V rekreační podobě nevyžaduje extrémní jednorázové vypětí či přílišné namáhání netrénovaného organismu. Golf je nekontaktní sport a díky jedinečnému hendikepovému systému spolu mohou soupeřit hráči s rozdílnou výkonností nebo rozdílného věku. Na rozdíl od mnoha jiných sportů golf může plnohodnotně hrát i jednotlivec, který si přeje být při hře sám. Jeho věčným i vděčným soupeřem je pokaždé hřiště. Golf je i velmi vhodným rodinným sportem, který umožňuje, aby rodina společně prožívala báječné okamžiky napětí a zábavy. V každém případě je golf veliké zrcadlo, v němž se ukáže pravý charakter člověka.

Stačí první podařená rána, po níž se míč vznese a směřuje k vytčenému cíli. To je tak silný vjem, že mu propadne devět z deseti lidí. A chtějí ho prožít znovu a znovu. Rozhodnutí začít hrát golf však znamená poměrně významný zásah do života. Ne nadarmo se říká, že golf sám je životním stylem. Pokud tomuto sportu propadnete, počítejte s tím, že si na golf budete muset udělat především dostatek času.

  • Trénik pro získání zelené karty (osvědčení o hře na hřišti)

  • Dětské tréninky (jarní a podzimní akademie)

  • Individuální tréninky

  • Univerzita třetího věku