SVATBY JAKO V POHÁDCE

Tento důležitý den v životě je třeba náležitě naplánovat a vybrat to správné místo. Nemusíte být golfisty, pakliže uvažujete o svatbě na golfovém hřišti. Svatby na golfovém hřišti jsou originální a trendy, jsou ale hlavně pro ty, kteří jsou nároční na kvalitu a stylové prostředí. U nás k tomu máme opravdu ideální podmínky!

Zájemcům nabízíme možnost svatebního obřadu přímo na greenu nebo na vybraných místech resortu v blízkosti klubovny. Svatebčany pak s fotografem odvezeme golfovými vozíky na půvabná místa pro pořízení nezapomenutelných fotografií. Hosté si užívají zábavu a jídlo ve stylové restauraci nebo na rozsáhle venkovní terase. Kapela může hrát na plný výkon, jelikož u nás máte výhodu, že nikoho v okolí nebudete rušit.

EXKLUSIVNÍ PROSTORY, PROFESIONÁLNÍ SERVIS

na svatební hostiny a oslavy

Pro vyjímečné dny, na které chcete rádi vzpomínat, ale také si užít skvělou zábavu spojenou s kvalitním servisem. Golf Resort Ústí nad Labem splňuje podmínky pro náročné. Je nám ctí, moci se podílet na těchto výjímečných dnech a udělat maximum pro to, aby jste byli spokojeni.

OSLAVY, JUBILEA, NAROZENINY

Pro zajištění maximálního komfortu nabízíme zájemcům o pořádání svatebních hostin a oslav tyto služby:

  • Svatební obřad - pod širým nebem s výhledem na Krušné hory, přímo na golfovém hřišti
  • Profesionální catering nebo sestavení jídelního lístku
  • Venkovní grilování
  • Možnost výzdoby a dekorace dle vlastních požadavků
  • Hudba, nebo kapela - bez ohledu na noční klid